MouseBot

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41,6 MB
  • Version 1.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Vector Unit
IOS cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Fire Rides mobil oyununda sevimli bir fareyi kontrol edeceksiniz.

Gelişmiş ve yenilikçi oyun tasarımı ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran MouseBot mobil oyununu IOS  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda sevimli robot fareyi kontrol etmek ile görevlisiniz. Korkunç bilim adamları her yere tuzaklar hazırlamış olup fareyi yakalamaya çalışıyorlar. Bunun önüne geçmeli ve fareyi kurtarmalısınız.

Onlarda oyun seviyesi içerisinde ilerleme kat ederken aksiyon dolu anların keyfini çıkartabilirsiniz. CatLab'ın kedi bilim adamları tarafından yaratılan fevkalade mekanik fare kapanı labirentlerine rehberlik edin. Aşılması zor bir şekilde tasarlanan bu labirentte fareyi doğru ve hızı bir şekilde yönlendireceksiniz. 

Doğru zamanda ve doğru yerde farenizi hareket ettirerek engellerden geçmesine yardım edin. Birbirinden zorlu engel karşısında farenizi doğru bir şekilde ilerletmeniz gerekiyor. Tüm oyun becerilerinizi ortaya koyacağınız Fire Rides mobil oyununda fareyi kaderine terk etmeden labirentin sonuna kadar kontrol edin. Peynire kavuşması için tüm engelleri aşarak ilerleyin.

MouseBot mobil oyunu ile sizde IOS cep telefonunuzda ya da tabletinizde heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özel oyun grafiklerinin keyfini çıkarmak için fareniz Alex ile tanışın. 

MouseBot indir
DİĞER SÜRÜMLER