MouseBot

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Vector Unit
Baş karakteri sevimli bir fare olan Fire Rides mobil oyununu Android cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Sevimli bir farenin kontrolünü üstleneceğiniz MouseBot mobil oyunun gelişmiş grafiklerinin keyfini çıkaracaksınız. Bilim adamları tarafından deney yapılmak üzere kovalanan robot fare engelleri aşarak kaçmasına yardım edeceksiniz. Oyunumuzu Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sevimli fare engelleri aşmak için çok hızlı bir şekilde hareket etmelidir. 

Fare kaçmadığı taktirde bilim adamları tarafından yakalanacak ve deney yapılmak üzere parçalanacaktır. Bunun önüne geçmek ve fareyi hayatta tutmak için onu kontrol edin. Mobil cihazınızın dokunmatik ekranı sayesinde bunu kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olması, görselleri kaliteli ve  yenilikçi düzeyde tasarlanması MouseBot mobil oyununu oyuncuların gözünde daha da kaliteli kılıyor. Bilim adamları fareyi yakalamak için her köşeye aşması zorlu engeller ile tuzklamışlardır.

Farenin hayatta kalması için ön görülü bir şekilde hareket edin ve oyunun kazanan kişisi siz olun. Birbirinden özel bölümler ile desteklenen MouseBot mobil oyununda sevimli fareyi bilim adamlarına kaptırmadan bölümün sonuna kadar ilerleyin. 

MouseBot indir
DİĞER SÜRÜMLER